Megkezdtük a 2021-2022 szezont, Szár K.S.E. Csapata vendégei voltunk!
Fuksz- Juhász, Varga, Szalai, Etyényi,- Fodor,Millner,Kállai,Ráczkevy,Zólyomi- Dzsezsenyák
Cs: Szaboó,Bánszki,Konczi,Bakk,Heiszler,Holló, Stricker
G: Dzsezsenyák
Első negyed órában kiegyenlített játék jellemezte a mérkőzést, 14 percben egy 18 m lővés után zörgőtt a hazai háló (0-1).
22 percben egy szép kontratámadás végén a hazai csapatnak sikerült kiegyenlíteni (1-1).
Háralévő időben inkább mezönybe folyt a játék, de a 35 percben hátrányba kerültünk egy butaság miatt a játékusunkat kiállította a játékvezető!
A szünet jó tett a csapatunknak tudtuk rendeni sorainkat!
A második játékrészben koncentráltan és fegyelmezetten fociztunk, mint egy csapat! Voltak lehetőségeink még tíz emberrel is, a hazai csapat is mindent megprobált, a győzelem érdekében, de sok jó teljesítménynek köszönhetően ez nem sikerült! Igazságos eredmény született!
Következő mérkőzésünk Hazai pályán fogadjuk Pázmánd csapatát!